MULTŠI MÜÜK

Dekoratiivne multš Sinu aeda! Looduslik, takistab umbrohu kasvu, soodustab taimede arengut.

Multši müük – värviline multš on pinnasekatte materjal, mida sobib kasutada kõikjal aianduses ja haljastuses. Multš takistab loomulikul moel umbrohu kasvu ning aitab kaasa mulla struktuuri parandamisele. Samuti soodustab multš taimede arengut, säilitab mullas niiskust ja kaitseb taimejuuri külma eest ning kaitseb tallamisest tekkiva mulla tihenemise eest. Värviline multš on keskkonnale ja tervisele ohutu. Meil on pakkuda ka tavalist männikooremultši.

Valikus kuus erinevat värvitooni!

Must multš

Jet Black

Tumepruun multš

Dark Brown

Tellise punane multš

Brick Red

Erepunane multš

Brilliant Red

Oranž multš

Autumn Orange

Kuldne multš

Harvest Gold

Multš laotatakse ühtlaselt pinnasele. Dekoratiivse katte korral piisab 3–4 cm paksusest kihist. Ainult puruga multšides peaks sõltuvalt taimede liigist kihi paksus olema 5-7 cm. Vajadusel võib eelnevalt kasutada kattekihi alla kattekangast, mis aitab hoida sobivat niiskusrežiimi ja tõkestada umbrohu kasvu. Multšitud peenra rajamisega on tavalisest rohkem tööd, kuid valmis peenar päästab aedniku tükiks ajaks tüütust rohimiskohustusest. Soovitatav on kasutada multšimist eelkõige hekkide all ja ilutaimede istutusaladel.

NB! Päris hooldusvabaks ei muuda peenart aga ükski multš, sest pinnale kandub ikka liiva- ja mullaosakesi ning umbrohuseemneid, mis seal rõõmuga juurduvad. Rohimistööd on aga siiski kordades vähem kui tavapeenra puhul.

Multšpeenart väetatakse üldjuhul vedelväetistega kastes.

Pakume ka multšipeenra rajamise teenust!